دانشکده پزشکی

vئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان مطرح کرد:

انجام مقدمات راه‌اندازی رشته داروسازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۵ کد : ۱۲۹۴۱ اطلاعبه و اخبار-سایت زیرمجموعه
تعداد بازدید:۳۵۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با اشاره به وجود زیرساخت‌های آزمایشگاهی لازم برای دایرکردن رشته داروسازی، گفت: با توجه به کادر مجرب هیأت علمی و امکانات آزمایشگاهی علوم پایه برای راه‌اندازی رشته داروسازی پرونده تشکیل داده‌ایم.
انجام مقدمات راه‌اندازی رشته داروسازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری توکلی ظهر امروز در جلسه جمع‌بندی بازدید بازرسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان سازمان تامین اجتماعی و مسئولان واحد کرمان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای توسعه رشته‌های پزشکی، اظهار کرد: موافقت اصولی راه‌اندازی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در سال ۱۳۹۲ کسب شد و در سال ۱۳۹۴ شروع به‌کار کرد.

منظری‌توکلی تصریح کرد: در راستای افزایش ظرفیت پذیرش و تربیت نیروهای توانمند رشته‌های پزشکی گام‌های بزرگی برداشته‌ایم که در این خصوص می‌توان مراحل اولیه راه‌اندازی دانشکده دندان‌پزشکی را نام برد.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد استان کرمان با اشاره به وجود زیرساخت‌های آزمایشگاهی لازم برای دایرکردن رشته داروسازی گفت: با توجه به کادر مجرب هیأت علمی و امکانات آزمایشگاهی علوم پایه واحد کرمان، برای راه‌اندازی رشته داروسازی نیز پرونده تشکیل داده‌ایم.

وی عنوان کرد: در استان کرمان بین دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان ذی‌ربط هماهنگی و تعامل بسیار خوبی در جریان است و استانداری، تامین اجتماعی و دانشکده علوم پزشکی به‌صورت کامل و جدی از پیشرفت علمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی حمایت می‌کنند.

منظری توکلی، واحد کرمان را از نظر ایجاد زیرساخت‌های آموزشی و بیمارستانی دارای سطح بالاتری نسبت به سایر مراکز آموزشی استان بیان کرد.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد کرمان عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بخش خصوصی و با دلسوزی کامل به بحث پیشرفت پزشکی استان کرمان ورود پیدا کرده است تا به سلامت جامعه خدمت مضاعف کند و در این زمینه نیازمند حمایت مسئولان مربوط هستیم.

منظری توکلی گفت: در سایت آموزشی واحد کرمان، زمینی برای راه‌اندازی بیمارستان در نظر گرفته‌ایم و با حمایت خیران سلامت و مسئولان کشوری و استانی می‌توانیم این پروژه را اجرایی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان سازمان تامین اجتماعی و پرسنل بیمارستان پیامبر اعظم (ص) با دلسوزی تمام در حال خدمت‌رسانی به دانشجویان رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی هستند که نشان‌دهنده نگرش مثبت آن‌ها به تعالی و سلامت جامعه است.

رئیس دانشگاه آزاد کرمان عنوان کرد: با پیشرفت علمی و آموزشی رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان شاهد بالا رفتن میزان خدمات‌رسانی به مردم استان‌های جنوب و جنوب‌شرق کشور خواهیم بود.


نظر شما :